Elu

HÜVASTI, "Hallo, Kosmos!" | Vikerraadio uus peatoimetaja Ingrid Peek: "Olen rõõmus!"

Toimetas Maily Mau 19.06.2017, 10:38

Eesti kõige kuulatavama raadiojaama Vikerraadio uueks peatoimetajaks saab Ingrid Peek, kes on paljudele raadiokuulajatele tuttav Raadio 2 saate "Hallo, Kosmos!" saatejuhina. Peek lubas, et fantastika ja maagia jäävad nüüd tagaplaanile.

"Ma pühendun Vikerraadiole," lubas Peek "Vikerhommikus". Vaimutoitu lubab Peek pakkuda ka Vikerraadios, kuid müstilised teemad jäävad siiski Raadio 2 arhiivi. "Pole vaja karta, ärge kartke midagi, midagi hullu ei tule," lubas Peek.

Refereeritud ERR Menust.

Ingrid Peek andis ka oma tulistele fännidele sotsiaalmeedias teada: "Kallid sõbrad, tänane hea uudis on see, et minu elus algab augustikuust uus põnev peatükk Vikerraadio peatoimetajana, mis on suur au, rõõm ning muidugi huvitav ja eriline väljakutse. Olen Rõõmus! 

Kallid saate Hallo, Kosmos! kuulajaid, olen teiega kuni augustini, mil algab uus töö ja Kosmosesaatega tuleb paus, aga õnneks on ju seitsme aastase töö tulemusel üle kolmesaja saate, mis jäävad arhiivi üle- ja järelkuulamiseks. Aitäh teile kallid hallokosmonaudid! 

Ja kallid Raadio 2 kuulajad, teiega olen alates tänasest veel ka need kaks nädalat, mis juunikuud on jäänud - kell 13-15 Suveraadios. Ja R2-te armastan alati, see tunne ei kao mu südamest kuhugi!  Aitäh!"

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud