Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe: punnisime, aga mängu enda kätte ei saanudki

Hindrek Pärg, Tartu | Video: Aldo Luud 25.05.2016, 21:54

Kolmapäeval kaotas Tartu Rock korvpalli neljandas finaalmängus suurelt 62:77 Kalev/Cramole. Pärast mängu tunnustas Tartu peatreener vastaseid ning sõnas, et agressiivsem tiim võitis. 

"Kõigepealt õnnitlused Kalevile. Nad said mängu koheselt enda kontrolli alla. Punnisime, mis punnisime, aga õieti ei saanud mängu enda kätte," rääkis Kullamäe. 

Kullamäe sõnul läks mäng väga füüsiliseks. "Kalev kohanes füüsilise mänguga paremini. Me ei osanud agressiivsust ära kasutada. Saime ainult üheksa vabaviset, kaks ründelauda, laua kaotasime kokku kümnega. Täna oli puhas nende mäng."

Pärast küllaltki tasavägist avapoolaega suurenes vahe lõplikult kolmandal perioodil, kui Kalev tegi 14:0 vahespurdi. Tartu loots polnud rahul ka meeskonna liidrite mänguga. 

"Tanel Kurbas, Gert Dorbek ja Janar Talts - nende panust on eriti rünnakul rohkem vaja. Samas nende liidrid õnnestusid. Rolands Freimanis ja Rain Veideman tegid suurepärase mängu," kommenteeris Kullamäe. 

Mida rääkis Kullamäe taktikalistest muudatustest, eduriviga mängimisest ja reedel toimuvast viiendast mängust, vaata juba videost! 

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud