Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Koduse rallimehe Rainer Ausi privileeg: poisikesena vaatasin isa kukil Valge Daami rallit, rajal võistelnud pole

Viljar Voog | Video: Jörgen Norkroos 07.06.2016, 19:50

Eesti autoralli meistrivõistluste liider Rainer Aus on enne selle nädalavahetuse Lääne-Eesti rallit elevil, kuid ometi on need teed talle mingil määral tuttavad. 

"Mõtetes oleme Läänemaal ja Haapsalu linnal. Elevust tekitab see, et me ei tea sellest rallist mitte midagi. Neljapäeval lähme radadega tutvuma ja reedel on start," räägib Aus Haapsalus ja selle ümber sõidetava võistluse eel. 

Siiski on need teed talle mingil määral tuttavad mis sest, et osavõtjatest pole keegi nendel teedel veel võistelnud. "See on uus ja huvitav ralli, aga kui õigesti mäletan, siis vaatasin kunagi isa kukilt Valge Daami rallit. Lääne-Eesti ralli on kõigile huvitav."

Aus juhib Eesti meistrivõistlusi üldarvestus 12 punktiga ja sel nädalavahetusel läheb veelgi huvitavamaks, sest osa võtab ka Kaspar Koitla. "Ta astub kindlasti kanna peale ja see on hea üllatus, et ta tuleb starti. Lihtsalt pole temaga mitu rallit, pea aasta temaga võidu sõitnud," rääkis Aus. 

Mida Aus rääkis Lääne-Eesti ja mais toimunud Harju rallist ning sõitmisest rasketel ja uutel teedel, vaata juba videost!

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud