Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Levadia tuttuus vana peatreener Igor Prins: ma pole ära unustanud, mida treener tegema peab

Viljar Voog | Video: Markus Mikk 13.07.2016, 20:20

Aastatel 1999-2010 Tallinna Levadias klubi kapteni, abi- ja peatreeneri kohuseid täitnud Igor Prins on ringiga meeskonna juures tagasi. "Deja vu. Vanad riided on maale viidud, aga täitsa alles," rääkis äsja Sergei Ratnikovi asemel peatreeneriks nimetatud mees, et sponsorlogodega särgid ta seljas on siiski täiesti uued.

Pärast Levadiast lahkumist teenis Prins samal ametikohal leiba Nõmme Kaljus, ent viimased poolteist aastat pole ta tipptasemel treeneritööd teinud. Mehe viimaseks ametiks oli Eesti Jalgpalli Liidu poolt organiseeritud võimalus juhendada Läänemaa U-17 noortemeeskonda.

"Tänu jalkaliidule olen saanud Haapsalus noorte poistega tööd teha, nii et mul oli siiski praktiline pool olemas – viisin trenne läbi, tegin treeningplaane ja see kõik toimis. Ma ei ole ära unustanud, mida treener peab tegema ja minu jaoks oli noorte poistega töötamine väga vajalik ja parandav aeg," rääkis Prins, et vaimsed akud on laetud ja ta on valmis uueks väljakutseks.

2013. aastal lubas Prins Kalju peatreenerina, et kui meeskond alistab Meistrite liiga eelringis HJK klubi, ajab ta pea paljaks. Mängijad said ülesandega hakkama ja peatreener pidas sõna. Nüüd peab mees vaid kahe trenni põhjal panema paika koosseisu, kellega minna homme Euroopa liiga teises eelringis vastu tugevale Praha Slavia klubile. Kuigi kiilanemisega jätkuvalt probleeme pole ja ka juuksed juba hallinemise lõpetanud, ei hakka Prins vana lubadust kordama. "Midagi lõbusat võib-olla teeme, aga praegu keskendume mängule," sõnas mees homse kohtumise eel.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud