Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Kristjan Kitsing: pühapäeval sain Argentiina pakkumisest teada, päeva mõtlesin ja esmaspäeval kirjutasin alla!

Hindrek Pärg | Video: Merili Luuk 14.09.2016, 21:32

Eesti korvpallikoondislane Kristjan Kitsing pakkus kolmapäeval lisaks suurepärasele esitusele Portugali vastu ka üllatuse, et suundub järgmine hooaeg mängima Argentiina kõrgliigasse. Mees ise tõdes, et ta võttis otsuse vastu küllaltki kiiresti. 

"Pühapäeval tulime Valgevenest tagasi, siis agent helistas mulle, et selline variant on. Päeva mõtlesin ja esmaspäeval kirjutasin alla," rääkis Portugali vastu 14 punkti visanud tsenter. 

Kitsingu sõnul oli otsuse taga kaks peamist põhjust. "Esiteks muud pakkumist ei olnud ja teiseks tuleb mugavustsoonist välja minna. See on eksootiline valik, jah, aga endal on ka huvitav, millist korvpalli seal mängitakse."

Meeskonna kohta mängija väga palju ei osanud öelda, kuid teab täpselt mida temalt oodatakse. "Eelmisel aastal nad olid oma divisjonis keskmikud. Treeneriga olen põgusalt rääkinud, ega ma täpsemalt midagi ei tea. Eks kohapeal selgub. Treener andis teada, kus ta mind täpsemalt näeb – mis positsioonil – neil oli vaja viskajat nelja ja see on minu positsioon. Seda nad minult ootavad."

Millal suundub Kitsing Argentiinasse ja mis on tema sõnum fännidele enne korvpallikoondise viimast kohtumist Poolaga, vaata juba Õhtulehe videost!

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud