Muusika

Muusikud Lepatriinu ja Girls in Pearls ühendasid jõud

Ohtuleht.ee 02.05.2018, 12:47

Lepatriinu ja Girls in Pearls annavad koos kaks kontserti Sel neljapäeval Tallinnas Von Krahli baaris ning reedel Pärnus klubis Tempel annavad Lepatriinu ja Girls in Pearls üheskoos kaks kontserti.

Lepatriinu ehk Triinu Paomets on laulja-laulukirjutaja, kes loob oma akustilise kitarriga uusi helikõlasid. Jagades lava koos Uku Kübaraga viivad nad kuulajad pop/funk/bluesilistesse seiklustesse, mis avab publikul nii kõrvad kui silmad. 

Lepatriinu sai muusikuna hoo sisse Noortebänd 2016 konkursilt. Tema debüütalbum "EP1" nomineeriti Eesti Muusikaauhindadel kahes kategoorias: "Aasta indie album" ja "Aasta debüütalbum". Ta on üles astunud Tom Odelli soojendusartistina Kultuurikatlas ning esinenud mitmetel festivalidel meil ja mujal.

Girls in Pearls on süntpoppi viljelev kooslus, kelle heli viib kuulaja rändama helgetele radadele. Hõbedaste häältega kaksikõed Vivi ja Viveli Maar toovad kuulajateni unenäolise, särtsaka ja mahedalt kõlava muusika. Girls in Pearls muusika kõlab üldise pop-muusika foonil värskendavalt, samas nostalgiliselt. Bändi kuuluvad lisaks õdedele Rasmus Lill, Raimond Mägi, Elvis Jakobson. 

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud