Nädala TOP

Top | Neetud spordikeskus

Laur Uudam, arvamustoimetaja 18.05.2018, 19:02

Sõle spordikeskuse kannatuste rada on olnud pikk ka juba enne keskuse praeguse juhi altkäemaksusüüdistusi. Keskuse valmimisest plakatiga teavitanud Priit Kutser jõudis kohtu alla. Keskusse linna palgale said skandaalsed Allan Kiil ja Alar Nääme. Linnapea Taavi Aas sai aga jälle hambutult nämmutada, et korruptsioonile Tallinnas kohta ei ole.

Tappev riigireform

Erinevaid riigireformijaid tuleb praegu nagu Vändrast saelaudu. Oleks nagu revolutsiooniline situatsioon, kus vanamoodi enam ei saa, uutmoodi aga veel ei oska. Selge on vaid üks – riigikogu on täiesti mängust välja jäetud, temast ei oota keegi mitte midagi. Ametnikud on juba barrikaadidel – nende arvu vähendamisel saabuvat täiesti kindlalt riigi surm.  

Türisalu täispank

Türisalu pangalt sõitis järjekordne auto alla. Kui muidu on üle Eesti kraavikeste ja servakeste ette paigaldatud rohkelt piirdeid, siis Türisalu suitsiiditeel need puuduvad. Nende kulude eest, mis kaasnesid kahe auto merest väljaõngitsemisele, võinuks vabalt ohtlikesse kohtadesse teepiirded paigaldada, kui maanteeamet vastu ei punniks.

No teatri pahad päevad

Kultusteatril No on hoolimata vabariigi aastapäevaetendusest ja välismaaedust kodumaal pahad päevad. Rahvas ei hinda kõrget kunsti ega osta pileteid. Näis, kas No läheb sama teed, nagu enne neid samas majas tegutsenud või on riigil huvi seda teatrit rohkem vee peal hoida.

Suvi ongi möödas

Pole välistatud, et suvi ongi selleks aastaks läbi saanud. Terve möödunud aasta suve jooksul polnud vist nii palju päikest ja soojasid ilmasid, kui nüüd selle aasta mai alguse nappide päevade jooksul.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud