Krimi

FOTOD | Lasnamäel lõppes kahe võõra mehe vaheline tüli tulistamisega

Toimetas Gerly Mägi 02.08.2018, 01:15

Kolmapäeva hilisõhtul tulistati Tallinnas Lasnamäel tulirelvast meest, kelle seisund on raske. Politsei pidas tulistaja sündmuskohal kinni.

(Politseifoto)

Kella 23.05 ajal sai häirekeskus teate, et Tallinnas Lasnamäel Laagna teel Mustakivi sillal tulistati tulirelvast meest.

Esialgsetel andmetel tekkis konflikt kahe omavahel võõra mehe vahel, mille tulemusena tulistas üks mees teist. Meedikud hakkasid kohe kannatanule abi andma, ta viidi haiglasse ning tema seisund on hetkel raske. Kannatanu isik on tuvastamisel.

Politseinikud pidasid sündmuskohal tulistaja kinni. Tulistaja tulirelv Glock on seaduslik ja registreeritud.

Põhja prefektuuri prefekt Kristian Jaani viitab, et kui kahel inimesel on konflikt, siis tulirelva kasutamine ei saa olla esimene valik selle lahendamisel. "Mulle ei meenu tulistamisi, mis poleks alguse saanud ülekuumenenud omavahelisest konfliktist. Kinnitan, et sellised juhtumid on harvad ja Tallinn on jätkuvalt turvaline," kommenteerib Jaani sotsiaalmeedia vahendusel toimunud sündmust.

(Lugejafoto)

Põhja prefektuuri operatiivjuht Urmet Tambre sõnul töötab sündmuskohal hetkel hulk politseinikke. „Konfliktini viinud põhjus ning kõik muud juhtunuga seotud asjaolud on selgitamisel. Hetkel arvame, et tegu oli kahe mehe vahel tekkinud konfliktiga, mis päädis tulirelva kasutamisega, kuid ümberkaudsete inimeste ja kohalike elanike elud ohus ei ole,“ selgitas Tambre.

Juhtunu osas alustatakse kriminaalmenetlust, mida viib läbi Põhja prefektuuri kriminaalbüroo ja juhib Põhja ringkonnaprokuratuur.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud