Kiiksud

KOHVIKUD: pohmellis kliendid nõuavad esmaspäeviti seljankat

René Piik 07.08.2018, 16:07

"Seljanka sobib suurepäraselt söömiseks ka pohmellita," kinnitab Argentiina restorani esindaja. Osad toitlustajad aga pakuvadki vürtsikat suppi just peaparandust otsivatele klientidele.

Mitmed söögikohad pakuvad esmaspäeviti seljankat klientide soovil, mis soovide taga on, nad aga ei tea. Tallinnas Snelli pargi ääres asuvas Perrooni kohvikus pole vürtsika supi pakkumine kindel reegel. "Pikaaegne toitlustuses töötamine on andnud klientidelt tagasisidet, et seda küsitakse tõesti esmaspäeviti rohkem," tõdeb kohviku juhataja Riina Mango. "Ja mis seal salata – esmaspäeviti on seljanka müük parem kui teistel tööpäevadel."

Ka bistroo Usin juhataja Marina Demodova sõnul pakutakse seljankat just vastutulelikkusest klientidele. "Põhjuseks ei ole pohmellis kliendid, vaid firma pikaaegne kogemus ja vastutulek klientide soovile nädala alguses just seljankat tellida," ütleb ta. "Kõik kiidavad ja jätkame samas vaimus."

Samas serveerib Tartus asuv Taksi pubi seljankat just neil päevadel, kui kliendid peaparandust otsivad. "Meie pubis on seljankapäev reeglina laupäev. Seda tõesti seetõttu, et paljud kliendid otsivad just siis eelmise päeva pidustuste tõttu pisut peaparandust," räägib pubi esindaja. "Kogemus näitab, et pärast suuremat festivali, nagu nüüd oli Augustibluus, liigub linnas seljankasoovijaid veel ka esmaspäeval."

Tallinnas Pärnu maanteel asuv Argentiina restoran kinnitab, et esmaspäeva menüüsse sattus neil seljanka täiesti kogemata, pohmellis klientidega pole sel midagi pistmist. "Meie kliendi norm, ma usun, pole olla nädalavahetusel joobes ja esmaspäeval pohmellis, pigem on valik juhuslik," pakub restorani esindaja Ivari Petrauskas. "Supp sobib söömiseks suurepäraselt ka pohmellita, soovitan julgelt proovida," lisab ta.

Hea lugeja, milline supp on sulle peaparanduseks mokka mööda? Eelistad seljankat, okroškat, borši või hoopis midagi muud? Anna meile oma eelistustest kommentaarides teada!

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud