Nädala TOP

Top | Narva korruptsioonipealinnaks?

Laur Uudam, arvamustoimetaja 10.08.2018, 16:12

Rida Narva volikogu liikmeid sai korruptsioonikahltustuse. Midagi pole muutunud – korruptsiooni mainimisel mõtled ikka Keskerakonna peale. Lõhki on ka Keskerakonna tipp: kui parteijuht Jüri Ratas ütles, et kahtluste saanud liikmed ei saa oma kohal jätkata, siis kohapeal asju klaarimas käinud Yana Toom teatas, et kahtlustuse saanud jätkavad tööd volikogus. Kelle sõna peale jääb?

Õhuväejuht ei teadnud muhvigi

Hispaania hävitajalt lahingraketi väljatulistamisega anti peen sõnum Venemaale, et õhuturvet tehakse siinmail ikka tõeliste relvadega. Kehvem lugu on asjaoluga, et Eesti õhuväe juht kuulis toimunust alles poolteist tundi hiljem. Pole vahet, kas unustati toda väejuhti teavitada või oli ta levist väljas. Kui me ei taha olukorda, et ka konflikti puhkemisel ei jõuaks info kõrgemate kaitseväelasteni, on praegu aeg õigete, ka  organisatsiooniliste järelduste tegemiseks.

Pooljuht ministriks

Sotsid on uueks ministriks tegemas järjekordset tundmatut nägu. Lõputuina näivad ministrivahetused pole võimuliitu pannud muutma senist praktikat, kui mitut ministeeriumi juhib ühe asemel kaks ministrit. Seda enam, et sotsid kasutavad juba mitmendat puhku ministrivahetust kui soodsat võimalust enne valimisi tundmatuid pildile upitades neile ja erakonnale tasuta reklaami teha.   

Gruusiale jalaga

Kui vanasti töötas Eesti riik 24/7, siis nüüdseks oleme jõudnud täielikku heaoluühiskonda, kus isegi Gruusia sõja aastapäeva tähistamisel Eesti riigi esindamise vajadus ei pane välisministrit muutma oma kindlat soovi jälgida sel ajal hoopis Berliinis spordivõistlusi. Mis näo aga teeksime ise, kui konflikti korral meile öeldaks, et artikkel 5 ei rakendu, kuna mõni lääne asjamees ei viitsi meie pärast oma puhkust katkestada?

Oravatega võidavad rikkad

Reformierakond teatas soovist tagada astmelise tulumaksu asemel kõigile 500 eurot maksuvaba tulu. Lihtsa maksusüsteemi vastu pole kellelgi midagi. Plaan puudutaks aga vaid väiksemat arvu kõrgemapalgalisi, kes praegu maksuastmetega raha kaotavad. Vaesem mass ei võidaks selle lubadusega aga sentigi. Üks aus erakond ei peagi kõigile korraga meeldima.     

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud