Elu

Mis juhtus? „Naabrist parema“ saarlased loobuvad oma kätega ehitatud korterist ning otsivad peretütrele uut elamist

Keit Paju 27.08.2018, 13:49

Kevadel lõppes ehitussaate “Naabrist parem” hooaeg, mille võitsid hipsterid Helen ja Karl-Sander, kes võiduks 30 000 euro suuruse auhinna said. Kuid noored jagasid võitu ka teise korterit ehitanud perekonnaga Saaremaalt ning kinkisid neile osa oma auhinnarahast, et saarlaste peretütar Hedy omale korteri saaks. Nüüd selgub, et perekond on otsustanud korterist loobuda.

Saarlaste kärgpere läks “Naabrist parema” saatesse just sel eesmärgil, et peretütrele Hedyle Tallinnasse õppimise ajaks elukoht saada. Perekonnapead Ardo ja Siret jagavad nüüd aga sotsiaalmeedias postitust, millest paluvad abi Hedyle uue elupaiga leidmisel.

“Hei! Meie poolt veel üks suur aitäh kõikidele, kes selle unustamatu ettevõtmise vältel meile nõu, jõu, hea sõna ja toetusega abiks olid.

Kahjuks ei ole "meie korter" enam päris meie oma ja Hedy seal elama ei hakka. Sellega seoses küsime teie abi, et siiski leida Hedyle Tallinnas elukoht, kust oleks tal mugav iga hommik Viimsisse kooli sõita. 

Olgu selleks üürituba või väike korter, kui teate kedagi, kel oleks midagigi pakkuda, võtke ühendust ja viime alustatu lõpule!” seisab postituses.

Õhtuleht võttis ühendust ka pereema Siretiga, et ta otsust selgitaks. Naine lubas vastata esimesel võimalusel.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud