Repliik

Ivo Rull | Koalitsioonipoliitikud püüavad noortejõukude pealt lõigata poliitilist profiiti

Arvamustoimetus 29.08.2018, 17:53

Millist probleemi lahendasid ministrid Urmas Reinsalu (I), Andres Anvelt (SDE) ja Jüri Ratas (KE) ning Tallinna Kesklinna linnaosa vanem Vladimir Svet (KE), kui politseinike saatel teisipäeva õhtul Kanuti aias vaatlust teostasid?

Ivo Rull, kampaaniajuht (Vabaerakond): Kui peaminister, sise- ja justiitsminister ning politseiprefekt patrullisid üheskoos pärast tööpäeva tele- ja fotokaamerate ees Kanuti aias, siis oli tegemist küünilise PR-aktsiooniga.

Viimasel nädalal on meediasse jõudnud šokeerivad lood noortejõukude vägivallast. Nüüd on koalitsioonipoliitikud otsustanud üksmeelselt selle pealt poliitilist profiiti lõigata. Näete, head valijad, meie muretseme ja meie hoolime! Mis sest, et probleemi juurte tasandil (perevägivald, alkoholi ja narkootikumide tarbimine noorte seas, politseipatrullide vähene nähtavus linnapildis jmt) pole valitsus suutnud oma poliitikaid edukalt rakendada.

Valimiskampaania käib täie hooga ning võimul olijad kasutavad ära iga võimaluse, et olla meediapildis. Ning meedia vahendusel toimuvat endale meelepäraselt tõlgendada.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud