Krimi

Hiiglaslikku narkolasti vedanud kapteni vend: see on väga suur pettumus

Liis Vaksmann 04.09.2018, 19:39

Briti piirivalve pidas läinud nädalal Cornwalli ranniku lähedal kinni narkolaeva, millelt leiti ligi tonn kokaiini. Kapteniks Eesti verd mees, kelle Eestis elav vend on kinni võetud vennas sügavalt pettunud.

29. augustil vahistasid võimud viis katamaraanil viibinud meest: kaks britti, ühe lätlase, ühe hollandlase ning alust juhtinud 48aastase Eesti kodaniku Richard Musta.

"Täpset nii palju ma olengi toimunuga kursis, kui on uudistes kirjas olnud. Muud ma ei tea mitte midagi," tõdeb kinni võetud mehe vend.

Uurides, kas Richardil oli ka varasemalt kokkupuuteid narkootikumidega, vend täpselt kommenteerida ei oska. "Me ei ole viis aastat näinud ja ega ma tema asju eriti ei tea ka. Ja, noh, ma ütleks üldse nii, et ega ma ei tahaks seda teemat üldse kommenteerida. Minu enda jaoks on see väga suur pettumus ja sellest on väga ebameeldiv rääkida."

Vahistatud mehed jäävad trellide taha seniks, kuni peavad 4. oktoobril kohtu ette ilmuma. Süüdistatavad on peale Richard Musta veel Nigel Clark (63) ja Dean Waters (60) Suurbritanniast, meeskonnaliikmed Voldemars Gailis (20) Lätist ning Raymond Dijkstra (27) Hollandist.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud