Maailm

ÕÕVASTAV: armukade võõrasema organiseeris üheksa-aastase tüdruku grupivägistamise ja mõrva

Toimetas Aadu Hiietamm 07.09.2018, 08:01

Indias Jammu ja Kashmiri osariigis Uri väikelinnas vägistasid neli noort meest võõrasema tellimusel üheksa-aastase tüdruku, torkasid tal silmad välja, lõid kirvega pähe ja valasid laiba happega üle, vahendab agentuur AFP. 

Kõik see toimus tüdruku armukadeda võõrasema tellimusel. 36aastasele Fahmeedale ei meeldinud, et tema mees peab oma teise naisega saadud üheksa-aastast tütart lemmiklapseks. Ta meelitas 24. augustil tüdruku metsa ja lasi ta seal oma 14aastasel pojal Sahilil, selle 14- ja 19aastasel sõbral ja veel ühel 28aastasel mehel vägistada. Seejärel kägistas võõrasema tüdruku surnuks. Kaasosalised torkasid laibal silmad välja ja lõid pea kirvega puruks. Surnukeha valati happega üle, kaeti okstega ning jäeti metsa.

Tüdruku isa informeeris politseid koheselt lapse kadumisest. Tüdruku surnukeha leiti teisipäeval. Kolmapäeval teatas kohaliku politsei esindaja, et kõik kahtlusalused on süü üles tunnistanud ja ootavad oma saatust eeluurimisvanglas.

Värske kuritegu kinnitab taas, kui suures ohus tuleb tüdrukutel ja naistel Indias elada. Meediakontsern Thomson Reuters avaldas juunis uuringu tulemused, mille järgi on India naistele kõige ohtlikum riik maailmas. Indiale järgnevad ohtlikkuselt Afganistan ja Süüria.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud