Elu

Saara Kadak: kord kutsuti mind Nordica peole Toomas Uibot kehastama

Katharina Toomemets 06.09.2018, 20:18

„Alati on keeruline koos laulda ja tantsida, sellepärast olid Kate Bush ja Pussycat Dolls natuke keerulisemad ülesanded,“ meenutab taas näosaates osalev Saara Kadak oma näosaate hooaja raskemaid pähkleid.

„Kõige raskem ülesanne oli loomulikult finaalisaate Maria Callas. Paraku otsesaates Saku suurhalli laval sööb närv nii palju ära. Kõige huvitavam hääleülesanne oli 4NonBlonds lugu „Whats up”,“ meenutab Saara.

Naine otsustas taas näosaates osaleda seetõttu, et saade on tore ja tal on võimalus end taaskord proovile panna. „Näitleja jaoks on erinevateks karakteriteks kehastumine alati põnev. Loomulikult erutas ka selleaastane punt – seltskond on äärmiselt vahva!“

Üht lemmikut oma hooajast Saara välja tuua ei oska. „Igaüks oli omamoodi vahva - nii Kate Bush, Toomas Uibo, kui ka Sõnajalad.“ Viimast kaht etteastet on tal pärast saadet palutud ka korrata. „Toomas Uibot paluti tulla tegema ühele Nordica peole, et Toomas Uibot ennast üllatada, kuid ma ei saanud paraku minna. Ja loomulikult taheti Sõnajalgadega mingi sõu kokku panna, aga tahtsime, et see asi jääks ainult näosaatesse,“ ütleb ta.

Konkurente hindab Saara väga andekateks. „Huumorisoon on kõigil paigas. Väga armsad ja toredad inimesed!“

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud