Seltskond

Lauljatarist tegi narkomaani tema lihane ema!

Ohtuleht.ee 08.09.2018, 11:00

Omaaegne Atomic Kitteni staar Kerry Katona on aastaid maadelnud meelemürkidega. Nüüd tunnistas Kerry ema teleintervjuus, et just tema oli see, kes teismelisele tütrele narkootikume andis.

Kerry ema Sue oli tütre lapsepõlves narkomaan. Kui Kerry oli 14aastane, andis ema talle amfetamiini. Ta valetas Kerryle, et tegu on maiusega, ning lasi tal uimastit sisse võtta. Lihtsalt naljapärast. "Ma töötasin kõrtsis. Ta oli mu sõber, mitte tütar," seletab Sue oma toonast vaatevinklit. 

Nüüd kahetseb ema Sue oma tegu sügavalt. "See on häbiväärne. See oli rumal, see oli ohtlik ja see oli andestamatu. Ma ei olnud täiel mõistusel. Võin ainult öelda, et olin peast segi," rääkis ta Briti hommikusaates "Good Morning Britain". 

Kerry kinnitas, et oma viie lapsega ei käituks ta ealeski nii. Kuid lauljatar lohutas kahetsuspisaraid valavat ema: temast oleks igal juhul narkomaan saanud, sest ta sattus halba seltskonda. "Kui ema poleks mulle narkotsi andnud, oleksin seda ikkagi ise pannud. Mulle tundus, et inimesed, kes narkotsi ei pane, on snoobid."

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud