Krimi

Baarikaklus päädis relvaga vehkimise ja kiviloopimisega

Toimetas Silja Ratt 10.09.2018, 11:59

Laupäeva varahommikul tekkis Mustvee Tartu tänava baaris konflikt alkoholi pruukinud seltskondade vahel. Tüli päädis kähmlusega, mille käigus loobiti kive ning lõpuks vehkis üks rüseluses osalenud meestest relvataolise esemega.

Politsei sai Mustvee baari väljakutse kella 5.15 paiku. Tekkinud tüli päädis kähmlusega ning väidetavasti loobiti baari ees üksteise pihta ka kive. Kergemaid vigastusi said baaris olnud naine ja mees, kellele kiirabi andis esmaabi ja nad lubati kodusele ravile. Esialgetel andmetel võttis rüseluse käigus üks seltskonnas olnud meestest välja relvataolise eseme, mis osutus stardipüstoliks. Seda nähes inimesed ehmusid ning helistasid hädaabinumbrile.

Politsei saabudes oli osa seltskonnast baari juurest lahkunud. Politsei asus püstoliga vehkinud meest otsima ning tunnistajate kirjeldusele vastav sõiduk, kus otsitav mees ühes oma tuttavaga sõitis, peatati Mustvee lähistel. 39-aastane mees peeti avaliku korra raskes rikkumises kahtlustatavana kinni ning esialgu viidi ta arestimaja kainestuskambrisse.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud