Krimi

VIDEOD | Politsei tuvastab mehi, keda kahtlustatakse röövimistes

Toimetas Silja Ratt 11.09.2018, 09:39

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo palub avalikkuse abi videotes olevate meeste isikute tuvastamisel. Mehi kahtlustatakse tänavu kevadel ja suve alguses toime pandud röövides. Kaks röövi ei ole omavahel seotud.

Tänavu 17. märtsil kella 17.30 ajal rööviti Kelluka teel vanemalt naisterahvalt käekott, milles oli kannatanu mobiiltelefon. Mees käis eelnevalt Linnamäe teel asuvas kaupluses ning jäi turvakaamera salvestisele.

Kahtlustatav on umbes 20-30 aastane mees tumedate juustega. Röövimise hetkel oli tal seljas musta värvi kapuutsiga vest. Vesti all oli tume pusa, mille paremal varrukal oli kirjas ’’BMW Motorsport’’. Jalas olid tal halli värvi spordipüksid ning sinist värvi tossud.

3. juunil kell 6.30 ajal toimus rööv Lasnamäel Pallasti tänaval kergliiklusteel. Seni tundmata meesterahvas lõi noort naisterahvast selja tagant ning võttis ära tema käekoti, milles oli mobiiltelefon.

Kahtlustatav oli umbes 30-35 aastane kiilaspäine mees habemega. Seljas oli tal musta värvi jope, jalas sinist värvi teksapüksid ning heledad tossud. 

Politsei palub kõigil, kes videotes olevaid mehi tunnevad, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo röövigrupile telefoninumbril 5193 2093.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud