Õhtulehe spordiblogi

Pluss, miinus, ennustus | Kübaratriki-Tänak, raskustes rahvuskoondised ja Euroopa klubivuti stardipauk

Ohtuleht.ee 17.09.2018, 00:05

Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi möödunud nädala sündmustele ja teeb väikese ettevaate tulevikku. Järgnevalt meie 16. septembri valik.

Läinud nädala pluss

Tark ei torma! Just see vanasõna iseloomustab kõige paremini Ott Tänaku (pildil) ja Martin Järveoja tegemisi Türgi rallil, mis lõppes meie meeste triumfiga. Reedese võistluspäeva keskel oma hoo üle nurisenud ning ralli kokkuvõttes alles üheksandat kohta hoidnud Tänak suutis kolme pika võistluspäeva jooksul suuri vigu vältida. See, üheskoos konkurentide ebaõnne ning apsudega, tõstis meie mehe laupäeva õhtuks hoopistükis liidrikohale, mida saarlane enam käest ei andnud. MM-sarja üldarvestuses tähendab kolmas järjestikune rallitriumf, et kolm etappi enne hooaja lõppu on maailmameistritiitel taas käega katsutav. 

Läinud nädala miinus

Eesti jalgpallikoondis (Tiina Kõrtsini)

Oh seda Eesti sporti. Läinud nädalal käis õnnetult nii korvpalli- kui ka jalgpallikoondise käsi. Jah, vutimehed suutsid küll erinevalt kossumeestest suuri allajäämisi vältida, kuid reaalsed võidumõtted ei trüginud poolehoidjate pähe ei Lillekülas ega Turu staadionil. Rõõmusõnumeid ei toonud meile ka Bulgaarias Plovdivis lõppenud sõudmise MM, kus neljapaadi puudumisel jäi meie parimaks Tõnu Endreksoni ja Kaur Kuslapi välja sõidetud 11. koht. 

Tuleva nädala ennustus

Joonas Tamm (Sarpsborg 08)

10% on võimalus, et Joonas Tamm ja Sarpsborg alustavad Euroopa liiga alagrupiturniiri võidukalt. Eesti koondise keskkaitsja/ründaja reisib oma klubiga neljapäeval Türki, et minna vastamisi sealse hiiu Besiktasega, kes lülitas viimases eelringis konkurentsist Kaimar Saagi koduklubi Torshavni B36. Peaks Tamm Istanbulis platsile jooksma, saaks temast läbi aegade viies eestlane, kes tugevuselt teise eurosarja alagrupifaasis väljakule pääsenud. Varem on sama tembuga hakkama saanud Ragnar Klavan, Sergei Pareiko, Sergei Zenjov ja Henrik Ojamaa.

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud